2014

V sezoně 2014/2015 jsme se rozhodli obnovit kategorii nejmenších hráčů a hráček. Jako jejich první sezonu, jsme chtěli nechat našim nejmenším baseballistům čas se rozkoukat. Aby věděli, o čem baseball je, přihlásili jsme je do zimní ligy. Na vítězství to ještě nebylo, ale rozhodně se mezi týmy Ostravy, Olomouce, Frýdku-Místku a Gepardy Žory neztratili.

Do oblastní soutěže se kromě zimních soupeřů přihlásil i tým Silesia Rybnik. Sezona byla rozepsána formou turnajů u každého týmu. V konečném zúčtování naši baseballisté skončili předposlední.

Kromě oblastní soutěže jsme se zúčastnili i Bronzového superpoháru hráčů do 10 let a Českého baseballového poháru hráčů do 8 let. Oba turnaje jsme se rozhodli také uspořádat. Díky nádhernému počasí a kvalitním zápasům se turnaje vydařily, i když se nám je nepodařilo vyhrát. V Českém baseballovém poháru se u nás dokonce představily týmy z celé Moravy a ne jen z oblasti. Pohár nakonec putoval do Třebíče, když jejich hráči dokázali ve finále rozdrtit Brněnské Draky. Na stupních vítězů je doplnili Arrows Ostrava.

Další kategorií mládeže, která se účastnila oblastního přeboru, byli mladší kadeti. Kategorie do 13 let nebyla tolik obsazená, jako nejmenší, ale i tak jsme měli mezi soupeři jeden polský tým. Chtěli jsme hrát o postupová místa na Mistrovství republiky, nicméně se nám nepodařilo naše plány dotáhnout do úspěšného konce.

Posledním zástupcem Cannibals na poli baseballu v České republice byli muži. Jejich prioritou byl Česky baseballový pohár a nasazení do druhého kola slibovalo hned na začátek silného soupeře. Proti týmu Nuclears Třebíč jsme nastoupili v nejsilnější sestavě a bylo to znát. V devítisměnové bitvě jsme nakonec vedoucí tým Českomoravské ligy porazili 7:5 a mohli jsme se připravovat na skutečnou výzvu. V dalším kole na nás čekal tým Draci Brno – nejúspěšnější tým republiky. Koncem září si někteří splnili sen a zahráli si skvělí zápas. Rozhodně jsme nebyli jen do počtu, ale nakonec jsme podlehli a dál postoupil tým z Brna.