Zápasy Cannibals – všechny kategorie 2023
Zápasy Cannibals – všechny kategorie 2023
Datum | Týmy | Čas/Výsledek | Soutěž | Hřiště |
---|---|---|---|---|
Cannibals Šumperk [U11] Arrows Ostrava [U11] | U11 | |||
Arrows Ostrava [U11] Cannibals Šumperk [U11] | U11 | |||
Cannibals Šumperk [U13] Skokani Olomouc [U13] | U13 | |||
Skokani Olomouc [U13] Cannibals Šumperk [U13] | U13 | |||
Cannibals Šumperk [U7] Arrows Ostrava [U7] | U7 | |||
Klasik Frýdek-Místek [U7] Cannibals Šumperk [U7] | U7 | |||
Arrows Ostrava [U11] Cannibals Šumperk [U11] | U11 | |||
Klasik Frýdek-Místek [U15] Cannibals Šumperk [U15] | U15 | |||
Cannibals Šumperk [U11] Arrows Ostrava [U11] | U11 | |||
Klasik Frýdek-Místek [U15] Cannibals Šumperk [U15] | U15 | |||
Arrows Ostrava [U13] Cannibals Šumperk [U13] | U13 | |||
Cannibals Šumperk [U11] Klasik Frýdek-Místek [U11] | U11 | |||
Klasik Frýdek-Místek [U11] Cannibals Šumperk [U11] | U11 | |||
Cannibals Šumperk [U13] Arrows Ostrava [U13] | U13 | |||
Cannibals Šumperk [U15] Skokani Olomouc [U15] | U15 | |||
Cannibals Šumperk [U15] Skokani Olomouc [U15] | U15 | |||
Cannibals Šumperk [U7] Klasik Frýdek-Místek [U7] | U7 | |||
Arrows Ostrava [U7] Cannibals Šumperk [U7] | U7 | |||
Cannibals Šumperk [U15] Klasik Frýdek-Místek [U15] | U15 | |||
Cannibals Šumperk [U15] Klasik Frýdek-Místek [U15] | U15 | |||
Klasik Frýdek-Místek [U13] Cannibals Šumperk [U13] | U13 | |||
Cannibals Šumperk [U13] Klasik Frýdek-Místek [U13] | U13 | |||
Cannibals Šumperk [U11] Hit Opava [U11] | U11 | |||
Skokani Olomouc [U15] Cannibals Šumperk [U15] | U15 | |||
Cannibals Šumperk [U11] Hit Opava [U11] | U11 | |||
Skokani Olomouc [U15] Cannibals Šumperk [U15] | U15 | |||
Hit Opava [U13] Cannibals Šumperk [U13] | U13 | |||
Cannibals Šumperk [U13] Hit Opava [U13] | U13 | |||
Cannibals Šumperk [muži] Hippos Brno [muži] | ČBP, Muži | |||
Arrows Ostrava [U15] Cannibals Šumperk [U15] | U15 | |||
Arrows Ostrava [U15] Cannibals Šumperk [U15] | U15 | |||
Cannibals Šumperk [U13] Arrows Ostrava [U13] | U13 | |||
Arrows Ostrava [U13] Cannibals Šumperk [U13] | U13 | |||
Cannibals Šumperk [U15] Arrows Ostrava [U15] | U15 | |||
Klasik Frýdek-Místek [U7] Cannibals Šumperk [U7] | U7 | |||
Cannibals Šumperk [U7] Arrows Ostrava [U7] | U7 | |||
Cannibals Šumperk [U15] Arrows Ostrava [U15] | U15 | |||
Cannibals Šumperk [U11] Snails Orlová [U11] | U11 | |||
Snails Orlová [U11] Cannibals Šumperk [U11] | U11 | |||
Cannibals Šumperk [U13] Skokani Olomouc [U13] | U13 | |||
Snails Orlová [U11] Cannibals Šumperk [U11] | U11 | |||
Cannibals Šumperk [U11] Snails Orlová [U11] | U11 | |||
Cannibals Šumperk [U11] Snails Orlová [U11] | U11 | |||
Skokani Olomouc [U13] Cannibals Šumperk [U13] | U13 | |||
Skokani Olomouc [U13] Cannibals Šumperk [U13] | U13 | |||
Cannibals Šumperk [U13] Klasik Frýdek-Místek [U13] | U13 | |||
Cannibals Šumperk [U15] Arrows Ostrava [U15] | U15 | |||
Cannibals Šumperk [U11] Arrows Ostrava [U11] | U11 | |||
Klasik Frýdek-Místek [U13] Cannibals Šumperk [U13] | U13 | |||
Arrows Ostrava [U11] Cannibals Šumperk [U11] | U11 | |||
Arrows Ostrava [U15] Cannibals Šumperk [U15] | U15 | |||
Arrows Ostrava [U7] Cannibals Šumperk [U7] | U7 | |||
Cannibals Šumperk [U7] Klasik Frýdek-Místek [U7] | U7 | |||
Arrows Ostrava [U15] Cannibals Šumperk [U15] | U15 |