|

Čtvrté (závěrečné) kolo zápasů kategorie U7 2023

V sobotu 23.9. 2023 se odehrálo čtvrté a závěrečné kolo zápasů kategorie U7, tentokrát na Olomouckém hřišti týmu Skokani Olomouc.

Opět se sešli čtyři týmy: Cannibals Šumperk, Skokani Olomouc, Klasik Frýde-Místek, Arrows Ostrava

Náš tým se tentokrát potýkal s nemocemi a přijeli jsme na zápasy oslabeni jen v 8 hráčích. Naši hráči a hráčky se snažili bojovat ses zkušenějšími týmy jako v předešlých kolech a bylo i znát, že od prvního kola nasbírali zkušenosti a zahráli opět více herních autů a podařilo se zabránit skórování v několika směnách. I když se rvali jako lvi zápasy jsme prohráli, ale s grácií a odnesli jsme si další zkušenosti. Nejdůležitější, ale byla radost ze hry a nevzdávat se a to se nám povedlo.

V závěrečném kole se vyhlašovali celkové výsledky:

  1. Arrows Ostrava
  2. Klasik Frýdek-Místek
  3. Skokani Olomouc
  4. Cannibals Šumperk

Vítězové Arrows Ostrava si odvezli vítězný pohár. Ale naši hráči také nepřišli zkrátka a odvezli si medaile za účast v zápasech.

Už nyní se těšíme na další sezónu v roce 2024!

Děkujeme rodičům, pořadatelům a přátelům, kteří se podíleli na zápasech a za super atmosféru!

Podobné příspěvky